Pożegnanie przedszkola
15 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego, a tym samym pożegnanie z przedszkolem naszych starszaków. Z tej okazji zaprezentowali oni program artystyczny skierowany do ich młodszych kolegów i koleżanek oraz do wszystkich pracowników przedszkola, dziękując za wspólne lata nauki i zabawy. Z kolei, dzieci z grup średnich zaśpiewały dla nich piosenki i wyrecytowały wiersze oraz wręczyły na pamiątkę zakładki do ich nowych książek, a Pani Dyrektor życzyła im w szkole samych sukcesów, nam wszystkich spokojnych, bezpiecznych i udanych wakacji.


