Starszaki na swojej ostatniej wycieczce
25-06-2026 21:20
Starszaki z grupy VIII z wrażeniami opuszczają mury naszego przedszkola. Dziś pojechały na swoją ostatnią wycieczkę, odwiedzajac znane miejsca w naszym mieście. Dzieci schłodziły się w fontannach, zjadły pyszne lody, a na koniec odwiedziły kino Helios gdzie mialy okazję zobaczyć najnowaszą część filmu animowanego "Toy Story".


